Yu-Gi-Oh! Duel Links

Kart Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 187 MB
  • Version 2.2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Konami
IOS mobil cihazınıza indireceğiniz Yu-Gi-Oh! Duel Links mobil oyununda kartlarınızı savaştıracaksınız.

Yu-Gi-Oh! Duel Links mobil oyunu kartlar ile oynanan heyecan verici düelloların yapıldığı başarılı bir mobil oyundur. Başarılı bir kart oyunu olan Yu-Gi-Oh! Duel Links mobil oyununu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. 

Anime karakterlerin içerisinde yer alacak ve güçlü kartlarınız ile düelloya gireceksiniz. Gerçek zamanlı oynayabileceğiniz bu başarılı kart oyununda rakiplerinize karşı güçlü bir strateji ile saldırmalı ve onları en güçlü kartlarınız ile yenmelisiniz. Sizde IOS mobil cihazınıza Yu-Gi-Oh! Duel Links mobil oyununu indirerek dünyadan rakiplerinize karşı başarı elde edin ve oyunun kazanan tarafı olmak için elinizden geleni yapın. 

Girmiş olduğunuz düelloları kazandıkça güç ve para elde edeceksiniz. Bu da sizlere yepyeni oyun kartlarının kapısını açacaktır. Kart çeşitliliğini arttırarak gücünüzü daha da arttırabilirsiniz. Bu da düşmanlarınıza karşı daha güçlü olacağınızı gösterir. Muhteşem oyun grafiklerine ev sahipliği yapan Yu-Gi-Oh! Duel Links mobil oyununda sizde muhteşem oyun sahnelerinin tadını çıkartın. 

Daha Fazla Göster
Yu-Gi-Oh! Duel Links indir
DİĞER SÜRÜMLER